Kurumunuz İçin
Kurumsal Çözümler
Coşku Yayınları alanında uzman eğitimciler, gelişmiş bayi ağı ile birlikte kurumlara özel çözümler üretir. Kazanım Merkezli Eğitim Sistemi ve gelişen eğitim teknolojilerini yakından takip ederek okul öncesinden lise son sınıfa kadar uzanan eğitim setleri, konu anlatımlı kitaplar, soru dünyası kitapları, kazanım kontrol testleri, kurumlar için geliştirilmiş deneme sınavları ile eğitim yayıncılığını kendi ilkelerinden taviz vermeden geliştirir ve kurumunuz için değer üretir.
Kurumunuza Değer Katın
Coşku Yayınları Devlet Okulları, Özel Okullar, Etüt Merkezleri gibi tüm kurumlar için çözümler üretir. Coşku Yayınları’nın dinamik ve üretken yapısı eğitim yayıncılığını yakından takip eder. Coşku Yayınları müfredattaki güncellemeler, sınav sistemi değişiklikleri gibi durumlarda ürünlerini hızlıca yenileyerek eğitim kurumlarının yükünü hafifletir. Kurumlar için hazırlanan sınavları bayiler aracılığıyla uygular ve sonuçlar en kısa zamanda yayınlanır. Coşku Yayınları kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri karşılayarak kurumunuza değer katar.
Kurumlar İçin Deneme Sınavları
Coşku Yayınları ikinci sınıftan başlayıp YGS ve LYS'ye kadar her sınıf için ayrı deneme sınavları yapmaktadır.
Coşku ATU
Coşku Yayınları gelişen teknolojiyi takip eder ve bu konuda kendisini sürekli geliştirir. "ATU" Coşku Yayınları’nın "KAMES" kitaplarının sanal ortama taşınmış halidir. ATU içindeki kitapları ücretsiz indirebilir ve indirdiğiniz kitapları akıllı tahta ya da bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.
Akıllı Tahtaya Uyumlu İçerikler
Coşku Yayınları akıllı tahta uygulaması "Coşku ATU" sizlere daha etkili ders deneyimleri yaşatmak için tasarlandı. Öğretmenler Coşku ATU'nun kullanışlı ara yüzü ile "KAMES" kitaplarını akıllı tahtalarda kullanabilir. Coşku ATU ile ders sunumları hazırlayabilir, kitaplardan istediğiniz bölümleri seçebilir, gelişmiş kalem aracıyla not tutabilir, perde aracıyla konu anlatımlarındaki istediğiniz bölümleri gizleyebilir, seçim aracıyla anlattığınız konunun bir kısmını başka bir alana taşıyabilirsiniz.