SOSYAL SORUMLULUK

Coşku Yayınları olarak eğitim yayıncılığındaki tüm gelişmeleri takip ederken sorumlu yayıncılık anlayışımız gereği başta eğitim olmak üzere çeşitli alanlarda sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyoruz. Coşku Yayınları olarak çocuklar ve gençler için geliştirilen projelere öncelik tanıyoruz. İnsanlığın evrensel değerlerine uygun olan başta eğitim olmak üzere; kültür-sanat, çevre ve okul gibi alanlardaki sosyal sorumluluk fikirlerini değerlendiriyoruz. Coşku Yayınları olarak bugüne kadar başta "Okullar Hayat Olsun", "Coşku Çocuk Tiyatrosu", okullar için hazırladığımız "Katı Atık Çöp Kutusu" gibi projelere imza attık.

Okullar Hayat Olsun

Okullar Hayat Olsun Projesi ile amaç, eğitim-öğretim süresi dışında okulların çocukların, velilerin ve mahalle sakinlerinin kullanabileceği alanlara dönüştürmekti. Coşku Yayınları olarak proje kapsamında okul bahçelerine çocuklar için oyunlar alanları oluşturduk.

Coşku Çocuk Tiyatrosu

Eğitim öğretim sezonu boyunca tüm Türkiye’yi gezen Coşku Çocuk Tiyatrosu ile çocuklarımızı tiyatroyla buluşturdu. Sergilen oyunlar ile çocuklarımız hem tiyatronun keyfini yaşadı hem de seviyelerine uygun faydalı bilgiler öğrendiler.